Hotel*** Skalny Zakopane

Zyskaj 10% rabatu

Subskrybuj nasz newsletter
i zyskaj 10% przy rezerwacji!

Hotel

Hotel *** Skalny to przyjemny obiekt wypoczynkowy, spełniający wysokie standardy docenione przez Marszałka Województwa Małopolskiego trzema gwiazdkami - Hotel*** Skalny umożliwia wypoczynek w eleganckim otoczeniu. To jedyny taki obiekt, zapewniający wiele perspektyw na spędzenie aktywnie wolnego czasu.
Nasz hotel posiada bogato zaopatrzone SPA i rozbudowaną strefę rekreacji. Można zadbać u nas o kondycję fizyczną korzystając z basenu, kortu do squash, zajęć fitness, a także udając się na szlaki turystyczne w góry. Do dyspozycji Gości oddajemy także strefę SPA, gdzie pod okiem doświadczonego personelu i przy wykorzystaniu innowacyjnych
technologii można zadbać o właściwą kondycję swojej urody. Sauna oraz jacuzzi pozwalają natomiast w pełni się zrelaksować.
Obiekt może przyjąć jednocześnie około 90 Gości i ulokować ich w komfortowych pokojach oraz apartamentach. W resorcie znajdują się również sale konferencyjne oraz przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, restauracja, bar i kawiarnia.

Ogromnym atutem naszego hotelu jest położenie w niewielkim oddaleniu od centrum - na tyle dużym, by rozkoszować się ciszą i spokojem, a także na tyle małym, by swobodnym spacerem dotrzeć do centrum.

Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij