Zakopane - Hotel*** Skalny Zakopane

Zyskaj 10% rabatu

Subskrybuj nasz newsletter
i zyskaj 10% przy rezerwacji!

Zakopane

Pragniesz poznać tajemnicę najsłynniejszego polskiego misia? Zastanawiasz się czemu górale lękają się nieco halnego? Chcesz poznać na własnej skórze fenomen Zakopanego ? Zapraszamy w takim razie do naszego trzygwiazdkowego hotelu. To idealne miejsce, aby lepiej poznać tajemnice stolicy Tatr.
Uwielbiane przez młodopolskich artystów Zakopane położone jest w obrębie Rowu Podtatrzańskiego, w malowniczej i rozległej kotlinie. Od strony południowej osłonięte grzbietem Tatr, a od Północy strzeżone przez wzgórze Gubałówki piękne miasto leży na wysokości 835m n.p.m. Obecnie liczba stałych mieszkańców zasiedlających miejscowość wynosi 30 tys., ale całym rokiem przez kurort przetacza się fala turystów szacowana na 2,5 mln. w skali roku.
Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, zapewniając zróżnicowaną ofertę noclegową dla każdego. Na głównej arterii - ulicy Krupówki - znajdują się liczne restauracje i kawiarnie dostarczające prawdziwych rozkoszy podniebienia przemierzającym deptak turystom. Miejscowość słynie przede wszystkim z łatwego dostępu do pięknych szlaków górskich oraz z bliskości stoków, zapewniających liczne atrakcje sportowe. Podczas pobytu w kurorcie można także skorzystać z wielu propozycji kulturalnych, poczynając od spektakli teatralnych i seansów kinowych, a kończąc na imprezach promujących góralszczyznę.
Na terenie miasta oraz w okolicy bardzo dobrze zsynchronizowana komunikacja autobusowa oraz kolejowa. Z centrum można także dotrzeć do najważniejszych punktów skąd prowadzą doskonale oznaczone szlaki w Tatry.

Wykonanie: PROFITROOM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij