Centrum rekreacji

  1. Strona Główna
  2. Akademia urody

Rekreacja i uroda

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, dla nietolerujących nudy, dla stawiających na najwyższe standardy… dla wszystkich Gości, którzy nas odwiedzają proponujemy naprawdę interesujące atrakcje. Podarujemy każdemu coś dla ciała i coś dla ducha.

Dbamy o samopoczucie

Hotel*** Skalny posiada rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę rekreacji. Zapewniamy naszym Gościom wiele możliwości zadbania o kondycję fizyczną oraz urodę i zdrowie. Jesteśmy pewni, że wpłynie to również korzystnie na utrzymanie stałego dobrego samopoczucia w czasie pobytu.

Centrum Rekreacji Hotelu*** Skalny to wspaniałe miejsce, w którym niezapomniany klimat Tatr miesza się z tradycją, promocją zdrowia i holistycznym dbaniem o dobre samopoczucie. Pragniemy zaprosić Państwa na bajkowy relaks oraz odpoczynek dla ciała i ducha. Zabiegi SPA w Centrum Rekreacji zapewnią cudowne odprężenie, regenerację i odnowę organizmu, a także poprawią kondycję i wygląd ciała. Niezapomnianych chwil dostarczą relaksacyjne masaże z użyciem aromatycznych olejków, egzotyczne rytuały, zabiegi odmładzające i upiększające.

Na terenie kompleksu znajdują się:

  • gabinety zabiegowe*,
  • basen,
  • jacuzzi z koloroterapią ,
  • sauny (fińska, parowa oraz na podczerwień (IR)),
  • solarium*,
  • kort do gry w squash*,
  • sali bilardowej*.

*opcja dodatkowo płatna

Zapraszamy Państwa do Centrum Rekreacji

Przez cały tydzień w godzinach od 09:00 do 21:00

Zabiegi w godzinach:

Godziny zabiegów są indywidualnie ustalane z Recepcją Hotelu Skalny osobiście, telefonicznie (nr. tel. 182019100) lub przez e-mail (skalny@skalny.com.pl)

 

KOMUNIKAT DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z BASENU HOTELU SKALNY***

Informujemy, że woda w basenie spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015. 
 

Zyskaj 10% rabatu

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymaj rabat przy rezerwacji

Nagrody i certyfikaty:

Odwiedź także Hotel Stamary

Odwiedź także Hotel Stamary

Nasi partnerzy:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij