17°C

Nasza kuchnia

Restauracja i kawiarnia

Po pełnym ekscytacji dniu na górskich szlakach, po owocnych spotkaniach biznesowych, po relaksujących zabiegach w centrum odnowy biologicznej zapraszamy na prawdziwą ucztę dla podniebienia, które będzie ukoronowaniem dnia. Zapraszamy w tym celu do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej. 

Na każdą okazję

Trzygwiazdkowy Hotel Skalny w Zakopanem posiada wybitną restaurację, dorównującą standardem wysokim normom obiektu. W dystyngowanej atmosferze i elegancko urządzonych wnętrzach mogą Państwo delektować się wyjątkowymi daniami kuchni polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw regionalnych.

Do lektury przy wybornej kawie, do spotkania towarzyskiego przy pysznym deserze lodowym, do delektowania się chwilą wypoczynku zachęca także nasza kawiarnia. Świetnie ulokowana, z widokiem na malowniczy pejzaż górski. Do późnych godzin nocnych otwarty jest dla naszych Gości także bar.

Wykwalifikowany, życzliwy personel zapewnia profesjonalną obsługę, a także chętnie poleci pozycję z menu, która odpowiadałaby Państwa gustom.

Zyskaj 10% rabatu

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymaj rabat przy rezerwacji

Nagrody i certyfikaty:

Odwiedź także Hotel Stamary

Odwiedź także Hotel Stamary
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij