1°C

Pakiety dla firm

Pakiety dla firm

Trzygwiazdkowy Hotel Skalny w Zakopanem posiada rozbudowaną ofertę dla firm. Z naszych usług mogą skorzystać przedsiębiorstwa, instytucje, placówki edukacyjne i naukowe oraz podmioty gospodarcze i fundacje zainteresowane zorganizowaniem konferencji, zjazdu branżowego, spotkania biznesowego w komfortowych warunkach.

OFERTA DLA FIRM -> POBIERZ

Sale różnej wielkości

Dysponujemy salami konferencyjnymi różnej wielkości, dostosowanymi do odmiennej liczby uczestników oraz charakteru spotkania. Oferujemy rozwiązania „skrojone na miarę”. Starannie dopasowujemy poszczególne komponenty, dbając o jak najpełniejsze zrealizowanie Państwa oczekiwań. Nasz obiekt otwarty jest na organizację kilkugodzinnych spotkań, jak też kilkudniowych zjazdów.

Posiadamy optymalnie przystosowane do spotkań pomieszczenia, zaopatrzone w sprzęt audiowizualny. Ponadto zapewniamy liczne atrakcje na terenie obiektu oraz w okolicy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny zakwaterowania i wyżywienia.

Woma Hotels&Events

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piatek w godzinach  8:00 – 18:00.

Tel: +48 18 20 22 660
e-mail: biuro@woma.events
www.woma.events

Zyskaj 10% rabatu

Subskrybuj nasz newsletter i otrzymaj rabat przy rezerwacji

Nagrody i certyfikaty:

Odwiedź także Hotel Stamary

Odwiedź także Hotel Stamary

Nasi partnerzy:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij